Pamiątka z 2007 roku
Dodane przez Nemesis dnia Lipiec 26 2012 16:25:54
Słuchajcie! Znalazłam dzisiaj coś ciekawego sprzątając śmieci ze starego laptopa. Dla niektórych z was nie będzie to ciekawe, dla innych zupełnie zbędne, ale dla kilkoro z was może się to okazać porywające ^^. Ze względu na te osoby i ze względu na to, że nie umiałabym wskazać, które to są, podzielę się tym z szerszym gronem. Zawsze możecie usunąć konto i nie otrzymywać takich wiadomości.
To, co znalazłam to logi z czatu Karczma Bardów w 2007 roku. Większość z was nie pamięta tych czasów, ale znacie lub słyszęliście o osobach, które były wtedy aktywne i być może są dla was ważne. Na czacie w tych logach pojawiają się między innymi takie osoby jak Ann, Ignes, Ubik, Arya, Avitta, Katie, Orix, Jossie, Judy czy Amras. Są strasznie śmieszne gdy się pomyśli po ile wtedy mieliśmy lat i jakie stosunki nas wtedy łączyły. Czuć w tym ducha gildii. Dla mnie coś wspaniałego. Przywołuje wspomnienia.
Założę temat o logach gdyby ktoś miał jeszcze coś ciekawego lub zechciał się podzielić wrażeniami na ich temat. Proszę, nie krępujcie się reaktywować swoich kont, zakładać nowych lub pisać jako goście, WSZYSCY jesteście mile widziani. Do niektórych osób wyślę je nawet osobiście. Oto one:

Logi na chomiku

Z powodu ich rozszerzenia musiałam je wrzucić na chomika Gildiowego zamiast na jakiś normalny serwer, gdyby ktoś chciał, mogę mu wysłać na maila w tym lub innym rozszerzeniu (piszcie na nemesis.seishin@gmail.com).