Bardowisko letnie 2011
Dodane przez Nemesis dnia Lipiec 03 2011 17:49:30
Od pierwszego sierpnia rusza bardowisko letnie 2011 nazwane w tym roku "Gabikonem". Będzie miało miejsce w Bukowcu pod Opocznem w województwie Łódzkim na terenie działki letniej Gabriela. Przewidywane warunki to nocowanie pod namiotami z dostępem do wody, gazu i prądu w lasku przy działce, lub na samej działce. Podczas bardowiska odbędzie się co najmniej jeden larp, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy wyjazdu. Tematy o bardowisku jak i o larpie są na forum.
Karp
Gabikon
Każdy kto chce być uczestnikiem imprezy ma obowiązek odwiedzać je na tyle często, żeby orientować się w sytuacji i dawać znaki życia, wypowiadać się. Na larp konieczna będzie broń bezpieczna i przebranie, na bardowisko śpiwór, karimata i menażka (lub coś co ją zastąpi), poza tym konieczne jest wysokie obuwie skórzane lub podobne, gdyż w lesie można spotkać żmije i co najmniej jedna kurtka lub płaszcz przeciwdeszczowy. Wyżywienie we własnym zakresie (codzienny dostęp do sklepu spożywczego).
Zapraszam serdecznie wszystkich bardów. Przez przyjazdem należy się jak najszybciej zadeklarować na forum lub pisząc do mnie/Gabriela. Niezwłocznie należy też oddać Kurtowi kartę postaci lub przynajmniej określić, czy będzie ona wojownikiem, magiem czy uzdrowicielem.

Co do ludzi spoza Gildii Bardów chcących wziąć udział w imprezie to jest to dopuszczalne pod warunkiem, że po pierwsze: Gabriel zaakceptuje ich obecność i zgodzi się wpuścić ich na posesję; po drugie: że co najmniej trzy tygodnie przed imprezą zarejestrują się oni na forum i będą na bieżąco w tematach powyżej wskazanych, a także, że zostaną oni polubieni i zaakceptowani przez społeczność bardów. Pojawiając się na imprezie przyjmują z miejsca zasady tam panujące i podporządkowują się klimatowi imprezy o ile nie chcą jej opuścić przedwcześnie.

Oby śmierć miała wam co odebrać gdy po was przyjdzie,
Nemesis
Herszt Gildii Bardów.