Renowacja
Dodane przez Nemesis dnia Maj 14 2011 02:40:38
Tuż po maturze odnotowaliśmy wzrost aktywności członków Gildii Bardów, co wywołało u nas ogromną radość. Ja z tej okazji wykorzystałam pierwszą noc mojego jedynego wolnego weekendu na renowacje na stronie. Aby się wam łatwiej było połapać poinformuję was o zmianach. Wszelkie uwagi przyjmę z radością.
Jak widzicie zmieniła się wiadomość powitalna. Została jedynie skrócona, poprawiona, tak aby stanowiła o tym, czym jest ta strona i czemu służy. Pod spodem jest panel dla zainteresowanych członkostwem, z boku ankieta. Możecie być nią zaskoczeni, ale nasza sprawna, cudowna rada starszych <3 zdążyła ją aprobować. Jestem szalenie dumna z prędkości ich działania. Te dwa nowe twory zastąpiły nieporęczny artykuł "Jak zostać bardem?", który nigdy poprawnie nie spełniał swojej roli ;/ Kategoria "Gildia Bardów", została zmieniona na "Dzieła bardów", niezrozumiałe i tajemnicze "O gildii" na "Statut", co znaczy zbiór regulaminów, zasad, niuansów. Wołek kiedyś zwrócił mi uwagę, że akurat to w stronie było zupełnie niezrozumiałe. No, teraz będzie mam nadzieję. Z boku po prawej dodałam bardzo fajną opcję "ostatnie artykuły", mam nadzieję, że będziecie zachwyceni ^^.
Kurt pomógł mi dziś i stworzył dział z relacjami i recenzjami, są w nawigacji. Avitta stworzy w dziale relacji pełny obraz naszej kroniki, a dodatkowo doda do działu download materiały składające się na kronikę. Poza tym popierałabym rozwój działu "Strony Bardów" i "Download". Do tego pierwszego możecie dodawać wszystkie wasze prywatne strony, profile, o ile odnosi się to do waszych zainteresowań a nie was samych (to dyskwalifikuje facebook i fotoblogi ze sweet fociami), do tego drugiego możecie dodawać wszystko, czego prawa autorskie posiadacie. Mam na myśli wasze dzieła: utwory, filmy półamatorskie, książki, co tam chcecie. Jeśli czegoś zrobi się dość dużo to będziemy budować dla tego kategorie a potem może nawet umieszczać w nawigacji. Mam nadzieję, że i wam udzieli się wiosenno-letni nastrój i dacie mi to odczuć ]x).

Wasz ukochany herszt,
Nemiq.