Nawigacja
Strona Główna
Dzieła bardów
Statut
Poezja
Proza
Muzyka
Galeria
Publicystyka
Recenzje
Prace konkursowe
Genesis Gildii Bardów
Bardowie o sobie
Download
FAQ
Kontakt
Szukaj

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 117
Nieaktywowany Użytkownik: 625
Najnowszy Użytkownik: Estra
Witamy
Witaj w ostatnim bractwie walczących o nieśmiertelność fantazji.
Gildia Bardów to azyl, dla ludzi którzy nudzą się w szarym tłumie: dla artystów; pasjonatów literatury, fantasy, sztuki, muzyki alternatywnej i wszystkiego, co w komercyjnym świecie nie zostało docenione. Wzajemna pomoc pozwala przezwyciężyć jad codziennej rutyny i wspólne tworzenie czegoś wspaniałego. Nie jesteśmy już dziećmi, które nie wiedzą czego chcą, nie jesteśmy też dorosłymi, którzy uważają, że wiedzą. Jesteśmy pokoleniem ludzi wchodzących w życie bez rutyny, poddania się szarości. Nasza działalność opiera się na wzajemnej pomocy, motywacji, integracji i dążeniu do rozwoju we wszystkich dziedzinach sztuki. Naszym celem jest dbanie o świadomość wartości fantazji wśród dzisiejszego społeczeństwa.
Członkowie Gildii Bardów
 
Chciałbyś zostać bardem?

Jeżeli chcesz do nas przystąpić, a jesteś dorosły: pamiętaj, że w naszym gronie każdy jest równy, bez względu na wiek. Jeżeli jesteś młodszy, w przedziale wiekowym 12-17 lat, to jesteś idealnym kandydatem na członka. Jest szansa, że nie zniszczył cię mainstream i mamy szansę pokazać ci inne drzwi. Jeśli nie chciało ci się przeczytać wiadomości powitalnej to zapewne nie jesteś człowiekiem, który czułby się między nami dobrze. Jeśli jednak to przeczytałeś i chcesz stać się jednym z nas to po prawej znajdziesz formularz do wypełnienia. Statut masz w poziomym panelu nawigacyjnym, a faq po lewo w pionowym.

Napisz do mnie, a przydzielę ci opiekuna lub udzielę informacji. Mój mail jest w odnośniku "Kontakt".

Do zobaczenia po drugiej stronie,
Nemesis.

Wiosna 2012


Album 2006-2011

 
Pamiątka z 2007 roku
Raporty ze spotkań Słuchajcie! Znalazłam dzisiaj coś ciekawego sprzątając śmieci ze starego laptopa. Dla niektórych z was nie będzie to ciekawe, dla innych zupełnie zbędne, ale dla kilkoro z was może się to okazać porywające ^^. Ze względu na te osoby i ze względu na to, że nie umiałabym wskazać, które to są, podzielę się tym z szerszym gronem. Zawsze możecie usunąć konto i nie otrzymywać takich wiadomości.
To, co znalazłam to logi z czatu Karczma Bardów w 2007 roku. Większość z was nie pamięta tych czasów, ale znacie lub słyszęliście o osobach, które były wtedy aktywne i być może są dla was ważne. Na czacie w tych logach pojawiają się między innymi takie osoby jak Ann, Ignes, Ubik, Arya, Avitta, Katie, Orix, Jossie, Judy czy Amras. Są strasznie śmieszne gdy się pomyśli po ile wtedy mieliśmy lat i jakie stosunki nas wtedy łączyły. Czuć w tym ducha gildii. Dla mnie coś wspaniałego. Przywołuje wspomnienia.
Założę temat o logach gdyby ktoś miał jeszcze coś ciekawego lub zechciał się podzielić wrażeniami na ich temat. Proszę, nie krępujcie się reaktywować swoich kont, zakładać nowych lub pisać jako goście, WSZYSCY jesteście mile widziani. Do niektórych osób wyślę je nawet osobiście. Oto one:

Logi na chomiku

Z powodu ich rozszerzenia musiałam je wrzucić na chomika Gildiowego zamiast na jakiś normalny serwer, gdyby ktoś chciał, mogę mu wysłać na maila w tym lub innym rozszerzeniu (piszcie na nemesis.seishin@gmail.com).
Dodał:  Nemesis dnia lipiec 26 2012 16:25:54         0 Komentarzy · 839 Czytań · Drukuj
 
 
V rocznica Gildii Bardów
Ważne! Z największą przyjemnością ponownie zapraszam wszystkich bardów i sympatyków na V rocznicę Gildii Bardów. Uprzejmie proszę WSZYSTKICH, którzy otrzymają wiadomość o potwierdzenie obecności lub nieobecności na imprezie na mój adres mailowy (nemeziz666@o2.pl) lub gg (2989932). Mam nadzieję spotkać się z wami w gronie liczniejszym niż kiedykolwiek, tym razem odwiedzimy Tarnowskie Góry.
_________________________
Szczegóły od Kurta:
16-18.03.2012r
Ośrodek Harcerski Borowiany Hufca Ziemii Tarnogórskiej im. Powstańców Śląskich
5 km od Potępy (autobus linii 129 co pół godziny, wysiadamy na przystanku Potępa, koło sklepu, idziemy na odmuchów, przed mostem skręcamy w lewo)
Koszt: 20 zł/noc (harcerze 14, ale to do dogadania)
Dostęp do kuchenki gazowej i garnków, ciepła woda toalety, prysznice.
Ogólnei to LAS. Dookoła LAS.
Mogę ludzi odbierać i kierować. Mogę kogoś ugościć w domu jak ma wcześnie pociąg.
____________________
Więcej szczegółów: http://www.forumbardow.fora.pl/forum-bardow,1/v-rocznica-gb,425.html
Epickość tej imprezy, jestem pewna, przebije wszystkie poprzednie. Dobrze się zastanówcie czy chcecie to przegapić.
Do zobaczenia po drugiej stronie ]x),
Nemesis.
Dodał:  Nemesis dnia marzec 13 2012 22:17:09         0 Komentarzy · 997 Czytań · Drukuj
 
 
V rocznica Gildii Bardów
Ważne! Najmilsi!
Zaproponowano mi napisanie kolejnego listu otwartego do was i przyznam, że jeszcze nie wiem czy będzie on serdeczny ciepły i motywujący czy ojebczy i motywujący. Zależy od tego jak dzisiaj zadziałają leki. Czuję się w tej chwili jak ksiądz oprawiający niedzielne kazanie.

Pięć lat temu kiedy zakładałam Gildię Bardów byłam innym człowiekiem i z innymi ludźmi współpracowałam. Żadne z was nie było przy mnie wtedy, kiedy pełna entuzjazmu ściągałam pierwszych ludzi i wiązałam ich ze sobą na zawsze za pomocą ciepła, oferowanej przyjaźni, działania motywacyjnego i żywej natury. To, co nas łączyło to talent pisarski i umiłowanie do fantasy. Dość wąskie pole zainteresowań, ale wbrew pozorom nie było nas tak mało, a te dziesięć, potem kilkanaście osób czyniło forum niewiarygodnie żywym. Oczywiście łatwo jest motywować piętnastoletnie dzieci, podobnie jak łatwo jest wymagać od nich żeby spędzały cały swój czas na czacie. Tego wtedy potrzebowaliśmy i to zapewniała nam Gildia. Mogłabym utrzymywać, że w dalszym ciągu chcę, żeby Gildia tym się konkretnie zajmowała - literaturą, i, że potrzebuję piętnastoletnich zapaleńców, pytanie czy naprawdę miałabym jakieś korzyści z takiej organizacji skoro mnie samą już nie bawią jak kiedyś klimaty fantasy, a zainteresowania wybiegają poza literaturę? To, że Gildia się zmieniła było, jak myślę, naturalnym procesem, podobnie jak naturalnym procesem było to, że nasi członkowie przychodzą i odchodzą jak wolne koty dokładnie wtedy kiedy im pasuje. Nie chcę na was krzyczeć jak rodziciel na małe dzieci, bo też ani wy nie jesteście małymi dziećmi, ani ja rodzicielem. Z drugiej strony... Łatwo jest, podejrzewam, z waszej strony zarzucać mi, że Gildia Bardów to już nie jest to samo, że działania są powolne, że "nic się nie dzieje". Z drugiej strony kiedy ja zarzucam wam, że nie robicie nic w kierunku tego, żeby ona się ożywiła, to tłumaczycie mi, że każdy z was ma swoje własne życie, że macie swoje własne priorytety. Cóż, ja też mam, wbrew pozorom, własne życie. To znaczy, że mogę poświęcić wam cały swój czas, ale z drugiej strony chciałabym, żeby to dawało chociaż odrobinę radości. Wystarczy mi odrobina zaangażowania od każdego z was. Wystarczy, że każdy z was zrozumie, że Gildia nie działa i nigdy nie będzie działać GŁÓWNIE W REALU bo nie po to została stworzona. Bardowisko to tylko konsekwencja naszej przyjaźni, nie może być jej źródłem i jej jedynym spoiwem. Ma nas do siebie ciągnąć dzięki naszym intelektom, zainteresowaniom, talentom, a nie mamy się interesować intelektami, zainteresowaniami i talentami tylko przez to, że ktoś jest "fajny" na jakiejś imprezie. Dajcie spokój, czy od tego są elitarne stowarzyszenia? Jeśli tylko tego oczekujecie, to ja gwarantuję, że konwenty, larpy czy nawet bary studenckie dadzą wam więcej niż Gildia Bardów. Pamiętajcie, że jeśli Gildia się rozpadnie to będziemy się mogli przyjaźnić z każdym z nas z osobna, ale już nigdy nie spotkamy się wszyscy razem i nie stworzymy tego, co tak nieuchwytne i niepowtarzalne – środowiska, które potrafi zmieniać życie i motywować jak nic innego, i co wbrew pozorom mniej warte, tej atmosfery dla której dalej chce mi się ciągnąć za sobą ten wózek.

Gildia jest ideą samą w sobie, dlatego wierzę, że każdy z was dla tej idei samej w sobie może poświęcić trochę czasu tygodniowo i stworzyć coś, tak żeby strona stała się atrakcyjnym miejscem wymiany myśli wyższej i bardziej skomplikowanej niż spam, a jednocześnie żywym na tyle, żeby nikt nie musiał przeglądać artykułów pokrytych kurzem (aczkolwiek nie twierdzę, że nie są one ciekawe, bo podejmowane przez bardów tematy są ponadczasowe). Przed piątą rocznicą Gildii Bardów, która będzie miała miejsce na żywo gdzieś na południu Polski wierzę, że Gildia stanie się tak żywa jakby tylko mógł sobie wymarzyć KatuzaR, a także, że każdy z was... Naprawdę KAŻDY z was zastanowi się co zrobić, żeby nie stracić tego cennego elementu swojego życia jakim JEST Gildia. Tyle na teraz.
Pzdr
Nem
Dodał:  Nemesis dnia styczeń 04 2012 17:10:47         1 Komentarzy · 1039 Czytań · Drukuj
 
 
Muzyka - nowa kategoria artykułów
Ważne! Kategoria artykułów ułatwiająca muzykom publikowanie ich kompozycji była przewidziana już dawno temu, ale nigdy nie było potrzeby ani konieczności do poczynienia dalszych kroków w tę stronę. Wczoraj pokusiłam się o to, ze względu na Kurta, który zaczął tworzyć muzykę. Jako, że pewnie będzie to stwarzać dla was ogromne problemy i rodzić wiele pytać, postaram się wyjaśnić wszystko tutaj. Zgodnie z artykułem o publikowaniu:
1. Muzykę można publikować za pomocą kodów z www.wrzuta.pl lub podobnych, w formie artykułu w odpowiednim do tego dziale w następujący sposób:
a) tytuł: tytuł dzieła,
b) fragmenty: nick autora,
c) treść: kod do utworu.

Oczywiście w punkcie b oprócz nicku można ująć też inne szczegóły na temat kompozycji, a w jednym artykule można umieścić więcej niż jeden utwór. Odznaki przyznawane za wstawianie utworów muzycznych są jeszcze do uregulowania. Można także publikować same liryki lub i to i to (wskazane). Ciężko mi powiedzieć jakiego trudu wymaga stworzenie utworu w porównaniu z napisaniem tekstu, publicystyki czy namalowaniem obrazu. Pewnym jest, że za każdy utwór o tematyce gildiowej z radością przyznam pełną odznakę. Wkrótce Kurt postawi radio gildii bardów w którym oprócz ulubionych kawałków nas wszystkich będzie można usłyszeć także twory projektów naszych bardów. W uzupełnieniu newsa dla tych, którzy chcą opublikować muzykę, ale nie rozumieją jak, wytłumaczę bardzo łopatologicznie.
Dodał:  Nemesis dnia listopad 16 2011 11:14:42         Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 788 Czytań · Drukuj
 
 
Sylwester 2011/2012
Ogłoszenia Ave!
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych bardów na bardowego sylwestra 2011/2012 pod Warszawą w domu Verreny. Składka z góry 20 zł. Wszystkie dokładniejsze informacje na forum w temacie:
Sylwester 2011/2012
Przed imprezą prosimy o zadeklarowanie przybycia na forum lub mnie.
Obyście dożyli,
Nem.
Dodał:  Nemesis dnia październik 14 2011 20:26:52         0 Komentarzy · 1035 Czytań · Drukuj
 
 
Bardowisko letnie 2011
Ważne! Od pierwszego sierpnia rusza bardowisko letnie 2011 nazwane w tym roku "Gabikonem". Będzie miało miejsce w Bukowcu pod Opocznem w województwie Łódzkim na terenie działki letniej Gabriela. Przewidywane warunki to nocowanie pod namiotami z dostępem do wody, gazu i prądu w lasku przy działce, lub na samej działce. Podczas bardowiska odbędzie się co najmniej jeden larp, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy wyjazdu. Tematy o bardowisku jak i o larpie są na forum.
Karp
Gabikon
Każdy kto chce być uczestnikiem imprezy ma obowiązek odwiedzać je na tyle często, żeby orientować się w sytuacji i dawać znaki życia, wypowiadać się. Na larp konieczna będzie broń bezpieczna i przebranie, na bardowisko śpiwór, karimata i menażka (lub coś co ją zastąpi), poza tym konieczne jest wysokie obuwie skórzane lub podobne, gdyż w lesie można spotkać żmije i co najmniej jedna kurtka lub płaszcz przeciwdeszczowy. Wyżywienie we własnym zakresie (codzienny dostęp do sklepu spożywczego).
Zapraszam serdecznie wszystkich bardów. Przez przyjazdem należy się jak najszybciej zadeklarować na forum lub pisząc do mnie/Gabriela. Niezwłocznie należy też oddać Kurtowi kartę postaci lub przynajmniej określić, czy będzie ona wojownikiem, magiem czy uzdrowicielem.

Co do ludzi spoza Gildii Bardów chcących wziąć udział w imprezie to jest to dopuszczalne pod warunkiem, że po pierwsze: Gabriel zaakceptuje ich obecność i zgodzi się wpuścić ich na posesję; po drugie: że co najmniej trzy tygodnie przed imprezą zarejestrują się oni na forum i będą na bieżąco w tematach powyżej wskazanych, a także, że zostaną oni polubieni i zaakceptowani przez społeczność bardów. Pojawiając się na imprezie przyjmują z miejsca zasady tam panujące i podporządkowują się klimatowi imprezy o ile nie chcą jej opuścić przedwcześnie.

Oby śmierć miała wam co odebrać gdy po was przyjdzie,
Nemesis
Herszt Gildii Bardów.
Dodał:  Nemesis dnia lipiec 03 2011 17:49:30         0 Komentarzy · 849 Czytań · Drukuj
 
 
Nowy element statutu zgłaszam do poprawek
Ważne! Działalność twórcza każdego rodzaju i rozwój to dokładnie to, czego oczekujemy od was jako od członków Gildii Bardów, do czego chcemy was zmotywować. W tym artykule znajdziecie porady dotyczące publikacji dzieł.

I. Publikowanie dzieł wiąże się z otrzymaniem za nim wyróżnień. Jest to opisane szczegółowo w artykule "Jak zdobyć rangę specjalną w Gildii?". Za „nick” uważam wasz podpis gildiowy i jednocześnie deklarację, że jesteście autorami dzieła.

II. Wedle życzenia można je publikować na stronie i na forum. Na stronie jest to ważniejsze, wasze dzieła pozostaną tu do usunięcia waszego konta. Na forum nie jest to konieczne, możecie to zrobić w subforum "Sztuka pisania" lub "Konkursy" co zapewni zapoznanie się większej ilości użytkowników z waszymi dziełami. Komentować dzieła można zarówno na stronie jak i na forum.

III. Publikowanie na forum - daje możliwość używania html, wstawiania linków i obrazków.
Opublikowane na forum dzieła nie zostaną usunięte nawet z usunięciem konta, mogą natomiast zostać usunięte przy czyszczeniu forum.
1. Publikowanie opowiadań - na forum można opublikować każde opowiadanie, które zmieści się w poście lub podać linka do tekstu. Jest to typowe zwłaszcza przy publikowaniu tekstów konkursowych. Nad tekstem trzeba umieścić tytuł, w temacie można zaznaczyć, że jest to opowiadanie. Można posługiwać się kodem html. To samo odnosi się do publikowania wierszy.
2. Publikowanie recenzji - na forum można opublikować każdą recenzję, jest to nawet wskazane ze względu na łatwość dyskusji. W temacie postu należy umieścić krótki opis recenzowanego dzieła (rodzaj, autor, tytuł etc). Umieszczanie tam opinii na temat dzieł bardowych daje większą szansę na ich przeczytanie. Temat "Recenzje".
3. Publikowanie artykułów - zasady mniej więcej te same co w recenzji. Artykuły umieszczać w subforum "Sztuka pisania".

IV. Publikowanie na stronie - artykuły, download, muzyka, galeria, linki.
1. Muzykę można publikować za pomocą kodów z www.wrzuta.pl lub podobnych, w formie artykułu w odpowiednim do tego dziale w następujący sposób:
a) tytuł: tytuł dzieła,
b) fragmenty: nick autora,
c) treść: kod do utworu.
2. Obrazy można publikować za pomocą opcji „dodaj zdjęcie” w odpowiednim albumie za pomocą linków z imageshack. Za galerię i albumy odpowiada Arya, należy się z nią skontaktować w związku z założeniem albumu.
3. Linki do własnych stron związanych z zainteresowaniami (nie samą osobą barda) można publikować w dziale „Strony Bardów”. Nazwa i opis powinny jak najlepiej charakteryzować stronę i nie wprowadzać w błąd.
4. Opowiadania i wiersze można publikować w działach do tego przeznaczonych za pomocą opcji „dodaj artykuł”. Jeśli dzieło brało udział w gildiowym konkursie na forum, w dziale „Dzieła konkursowe”, jeśli jest elementem opowieści z Gildii Bardów w dziale „Genesis Gildii Bardów”, jeśli nie: w dziale przeznaczonym dla wierszy lub opowiadań. Umieszczenie artykułu w złym dziale przy dodawaniu stanowi niewielką szkodę, bo przy akceptowaniu zostanie to poprawione przez administratora. Forma jest następująca:
a) tytuł: tytuł dzieła,
b) fragmenty: nick autora,
c) treść: treść lub kod z www.issuu.pl, który stworzy ekran możliwy do odczytania. Wskazane przy dłuższych niż 20 stron tekstach.
5. Recenzje. Za recenzję uważany jest każdy tekst powyżej 1000 słów, wyrażający opinię na temat dowolnego dzieła-produktu związanego z obszarem zainteresowania Gildii Bardów. Miło widziane linki, w tym te zawierające obrazy. Forma:
a) tytuł: tytuł produktu i recenzji (jeśli taki jest),
b) fragmenty: nick autora, dane autora recenzowanego dzieła, opis produktu,
c) treść: treść i linki.
6. Artykuły. Za artykuły uważany jest każdy tekst publicystyczny/esej powyżej 2000 słów związany z obszarem zainteresowania Gildii Bardów. Autor dzieła musi posiadać konieczną wiedzę, nie może to być wyłącznie wyrażenie opinii ani wyłącznie informacje. Artykuł powinien zawierać bibliografię lub linki. Forma:
a) tytuł: tytuł + teza,
b) fragmenty: nick i krótka wskazówka czego dotyczy artykuł,
c) treść: treść, linki, bibliografia.
7. Download. Nie uregulowane z powodu braku potrzeby.

Powyższy regulamin jest tak naprawdę zbiorem wskazówek. Odstępstwa uzasadnione będą tolerowane w granicach rozsądku, a pomyłki korygowane przez administratorki. W razie pytań się ze mną (nemeziz666@op.pl, GG: 2989932), lub Aryą (GG: 784729740).
Dodał:  Nemesis dnia czerwiec 17 2011 14:56:38         0 Komentarzy · 841 Czytań · Drukuj
 
 
Renowacja
Newsy Tuż po maturze odnotowaliśmy wzrost aktywności członków Gildii Bardów, co wywołało u nas ogromną radość. Ja z tej okazji wykorzystałam pierwszą noc mojego jedynego wolnego weekendu na renowacje na stronie. Aby się wam łatwiej było połapać poinformuję was o zmianach. Wszelkie uwagi przyjmę z radością.
Jak widzicie zmieniła się wiadomość powitalna. Została jedynie skrócona, poprawiona, tak aby stanowiła o tym, czym jest ta strona i czemu służy. Pod spodem jest panel dla zainteresowanych członkostwem, z boku ankieta. Możecie być nią zaskoczeni, ale nasza sprawna, cudowna rada starszych <3 zdążyła ją aprobować. Jestem szalenie dumna z prędkości ich działania. Te dwa nowe twory zastąpiły nieporęczny artykuł "Jak zostać bardem?", który nigdy poprawnie nie spełniał swojej roli ;/ Kategoria "Gildia Bardów", została zmieniona na "Dzieła bardów", niezrozumiałe i tajemnicze "O gildii" na "Statut", co znaczy zbiór regulaminów, zasad, niuansów. Wołek kiedyś zwrócił mi uwagę, że akurat to w stronie było zupełnie niezrozumiałe. No, teraz będzie mam nadzieję. Z boku po prawej dodałam bardzo fajną opcję "ostatnie artykuły", mam nadzieję, że będziecie zachwyceni ^^.
Kurt pomógł mi dziś i stworzył dział z relacjami i recenzjami, są w nawigacji. Avitta stworzy w dziale relacji pełny obraz naszej kroniki, a dodatkowo doda do działu download materiały składające się na kronikę. Poza tym popierałabym rozwój działu "Strony Bardów" i "Download". Do tego pierwszego możecie dodawać wszystkie wasze prywatne strony, profile, o ile odnosi się to do waszych zainteresowań a nie was samych (to dyskwalifikuje facebook i fotoblogi ze sweet fociami), do tego drugiego możecie dodawać wszystko, czego prawa autorskie posiadacie. Mam na myśli wasze dzieła: utwory, filmy półamatorskie, książki, co tam chcecie. Jeśli czegoś zrobi się dość dużo to będziemy budować dla tego kategorie a potem może nawet umieszczać w nawigacji. Mam nadzieję, że i wam udzieli się wiosenno-letni nastrój i dacie mi to odczuć ]x).

Wasz ukochany herszt,
Nemiq.
Dodał:  Nemesis dnia maj 14 2011 02:40:38         3 Komentarzy · 898 Czytań · Drukuj
 
 
IV rocznica Gildii
Newsy Drodzy bardowie w różnorakiej (elfiej, ludzkiej, futrzastej... wpisz dowolnie) formie!

Mam tą przyjemność zaprosić was na popijawę w karczmie mającą na celu uczcić to, iż nasze stowarzyszenie istnieje już 4 lata (w przyszłym roku będzie bardzo ładna liczba już ^^) Rozpoczęcie w poniedziałek punkt godzina 18:00. Będą podsumowania i plany na przyszłość, kilka nie do końca niespodziewanych niespodzianek, ale przede wszystkim będzie okazja by porozmawiać w wspólnym gronie.

Zapraszam wszystkich, obecnych bardów, bardów w uśpieniu, koty, wieczne koty, kotołaki, byłych bardów, przyszłych bardów, zapraszajcie wszystkich którzy tam być powinni: pisarzy amatorskich, fantastów, przedstawicieli innych stowarzyszeń, kto wam do głowy przyjdzie ^^

Cóż, oficjalnych konkursów brak, ale jeśli tylko macie trochę inicjatywy twórczej to jest dobry moment by to wykorzystać więc do dzieła!

I do spotkania!
Dodał:  AryaTred dnia luty 03 2011 20:32:16         0 Komentarzy · 1243 Czytań · Drukuj
 
 
Sylwester w Opocznie
Ogłoszenia Zapraszam na bardowego sylwestra, który odbędzie się w Opocznie. Nocleg na wypadek wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego odjazdu załatwiony. Liczba miejsca nieograniczona. Czarny strój i glany mile widziane. Odpowiedzcie wcześniej czy się pojawicie. Taka okazja może się nie powtórzyć prędko.
Nemesis
Dodał:  Nemesis dnia grudzień 01 2010 12:11:12         0 Komentarzy · 1130 Czytań · Drukuj
 
 
Buahahaha!
Ogłoszenia Drżyjcie bardowie, bo o to przejmuję władzę nad galerią!

No dobra, tak właściwie to spada na mnie obowiązek opieki nad nią, w związku z tym kilka ogłoszeń.

Jesli ktoś chce swoją galerię, lub dodać coś, zmienić to proszę do mnie z tym.

Ai, twoje prace na życzenie zostana usunięte, ale dobrze by bylo jakbys po prostu zastępiła je lepszymi ^^

I wiem, ze to zabiera czas, ale jak już ktoś maluje/rysuje to naprawdę dobrze by było, by regularnie uzupełniał swe zbiory.

A i jeszcze prośba do ogółu bardów! Komentować obrazy! Ale konstruktywnie, jak ktoś wie co mówi to niech papla o cieniowaniu, proporcji itd. Jak ktoś twierdzi, że jest zupełnie zielony to niech improwizuje i po prostu napisze co według niego jest nie tak.

Niech Moc będzie z wamI! xD
Dodał:  AryaTred dnia październik 14 2010 15:02:49         0 Komentarzy · 1105 Czytań · Drukuj
 
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Antologia online!
Dołączam
Formularz zgłoszeniowy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Czatango

Copyright Gildia Bardów© 2006

623,623 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu